Izolbud Szczecin budowy, remonty, modernizacje

O firmieIzolbud to firma dwóch rodzin z doświadczeniem i wieloletnią sięgajacą 1984 roku tradycją na rynku budowlanym.

Podejmujemy się na życzenie Inwestora obsługi całego cyklu inwestycyjnego począwszy od wystąpienia o warunki zabudowy poprzez wykonanie i uzgodnienie projektu, uzyskanie pozwolenia na budowę a skończywszy na podpisaniu w imieniu Inwestora umów na dostawę mediów i wykonanie projektów aranżacji wnętrz a także ich wyposażenia.

Zrealizowaliśmy wiele różnorodnych inwestycji zarówno na terenie miasta Szczecina, w jego okolicach jak i również na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Indywidualne podejście do każdego projektu
, połączone z fachowym doradztwem i pomocą podczas podejmowania trudnych decyzji, które często są decyzjami podjętymi na lata, zapewnia Państwu najwyższą jakość usług. Wszystkie zlecenia realizujemy przy zachowaniu elastyczności w działaniu, uwzględniając Państwa potrzeby.

Konsekwentnie
podnosimy standardy realizacji zlecanych nam prac.

Posiadamy
odpowiedni sprzęt, środki transportowe i wykwalifikowanych pracowników.

Udzielamy gwarancji na wykonaną przez nas pracę.

Na rynku usług budowlanych działamy od 1984 roku.Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę solidnie, terminowo i przyjaźnie dla każdego zleceniodawcy. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę usług.
 Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin.Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy dobrą markę.

Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcamy na uaktualnianie naszej wiedzy, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Z zaangażowaniem pracujemy nad realizacją zadań, by sprostać Państwa  oczekiwaniom. Nasze  usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.     

Zawsze realizujemy zlecenia w terminie uzgodnionym w umowie.  
 
więcejZapraszamy do współpracy!
 

Zobacz również:

Galeria zdjęć

Zapoznaj się z galerią zdjęć:

więcej»


Kontakt

Zobacz nasze dane kontaktowe:

więcej»